Hakkımızda

 

Berisa Lazer, lazer makineleri ve teknolojileri konusunda uzmanlaşarak, tekstil, otomotiv, reklam, mobilya, plastik, elektronik ve pek çok çeşitli endüstri dallarına lazer makineleri ve yedek parçaları sağlamaktadır.

 

Firmamız,lazer kesim ve markalama makineleri üretmek,lazer uygulamaları konularında projeler geliştirmek üzere kurulmuştur ve geçmişten gelen üretim ve lazer uzmanlığı deneyimine sahiptir.

 

Metal ve Ametallerin kesim, kazıma ve markalama işlemlerinde kullanılabilen makinelerimiz, sizlerin özel taleplerine göre de tasarlanabilmektedir.

 

Ar-ge çalışmalarına ağırlık veren firmamız 2011 yılı başında yerli üretim lazer makinesi konusunda bir proje başlatmıştır.Bu proje kapsamında 10 adet prototip ametal kesme ve kazıma makinaları üretiminde başarılı olmuştur.

 

Firmamızda Ar-ge ile inovasyon çalışmaları TÜBİTAK ve KOSGEB destekli yürütülmektedir.

 

Makinalarımız, yerli üretim imkanları kullanılarak Bursa'da üretilmektedir. Üretimimiz olan makinalar ile daha pratik, daha az hata ile uygulama hedeflenmiştir. Bu makinelerde kullanılan malzemelerin kalitesi ve verimliliğinin yüksek oluşu, sizlerin daha ekonomik olarak üretim yapmanıza olanak sağlayacaktır. Berisa Lazer, makine üretiminin yanı sıra yedek parça ve servis imkanı da sağlamaktadır. İstenilen makineyi yerinde kuran firmamız, eğitim seminerleri vererek, sizlerin en üst performansta üretim yapmanıza destek olmaktadır. sizlerin memnuniyeti, bizlerin memnuniyeti olacaktır.